HAKKIMIZDA

KURUMSAL

TeknoSoft Bilgisayar Ltd. Şti.; bilgisayar sektöründeki 20 yıllık tecrübenin ürünü olarak 1999 yılı Şubat ayında kurulmuş, Network ve İşletim Sistemlerinin kuruluşu ve servis desteği konusunda uzman bir firmadır. “Size Hizmet İçin Varız” sloganı ile yerinde, hızlı ve güvenli desteği vererek müşterilerine zaman kazandırmayı ve “müşteri memnuniyetini” amaç edinmiştir.

TeknoSoft Bilgisayar Ltd. Şti., HP İŞ ORTAKLIĞI ve IBM- LENOVO marka PC-SERVER bayiliği ile birlikte MICROSOFT PARTNER ve KASPERSKY, ESET Antivirüs programlarının Kurumsal İş ortağıdır. Bunun yanı sıra kendi ürettiği OEM bilgisayarların da satışını yapmakta ve desteğini vermektedir. OEM ürünlerde kullandığı INTEL işlemcilerin INTEL TECHNOLOGY PROVIDER’ ı dır.

TeknoSoft, network kablolama ve alt yapı hizmetleri ile birlikte L.A.N, – W.A.N sistem kuruluşları, yazıcı ve monitörler için teknik servis ve onarım hizmetlerini de yürütmektedir.

TeknoSoft, Bilgisayar Ltd. Şti. sektöründeki tecrübesinden yola çıkarak müşterilerine tavsiyelerde bulunmakta, ihtiyaç duyulan sistemler hakkında danışmanlık hizmeti vererek bilgisayar ve network sistemlerinin anahtar teslimi kuruluşunu gerçekleştirmektedir.

Teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek, en ekonomik şekilde ve istenilen teslim süresinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermek” firmamızın Kalite Politikasıdır.